Hakkımızda


2018 yılında kurulan ve bu zamana kadar çiftlikten sofranıza kadar pek çok ürün yelpazesine sahip bir alışveriş sitesiyiz. Her türlü gıda alışverişlerinde sitemiz size gereken tüm yardımı yapacaktır. Doğal gıdaların var olduğu bu geniş sitemizde siparişlerinizi kolay bir şekilde verme imkânı bulacaksınız. Katkısız bir yaşam için firmamızla hemen iletişime geçin.


Organik Yaşam Sağlık Sunar


Profesyonel ekibimiz ve özverili çalışanlarımızla tamamen sağlıklı ürünler yetiştirip sizlere sunuyoruz. Süt ve süt ürünleri ve gıdaları taze olarak kapınıza kadar getiriyoruz. Bebek ürünleri ve özel beslenme ürünleri ile de hizmetinizdeyiz. Tüm ürünlerimiz doğal olduğundan gönül rahatlığı ile tüketebilir ve sevdiklerinize de sunabilirsiniz. Çünkü sağlık, sağlıklı beslenmekten geçer. Biz bunun sonuna kadar takipçisi olacağımıza söz veriyoruz. Çünkü geleceğimiz bizim için çok önemli…


Nasıl Sipariş Verilir?


Resmi internet sitemize giriş sağlayarak, dilediğiniz ürünleri sepete atabilirsiniz. Yayında olan her türlü ürünümüz tamamen yetiştirilme ve saklama koşullarına bağlı kalarak hazırlanmıştır. Taze ve özenle seçilmiş tüm ürünler evinize geldiğinde sizlerin mutluluğu da eminiz ki görülmeye değer olacaktır.

Sitemizde yer alan tüm ürünlerin altında kilosu veya gramı yer almaktadır. Fiyat kısmı da açıkça belirtilmiştir. Sepete ekle butonuna bastığınızda ürününüz eklenir ve satın almak için diğer “satın al” komutuna geçebilirsiniz. Müşterimiz olabilmek için sitemize üye olmanız gerekir. Üyeliğiniz olduğu takdirde direk ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Tazeliği ve doğallığı yakından görmek için haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz.


Seçilen Ürünler Kargoyla Mı Taşınmaktadır?


Sitemizden yaptığınız tüm gıda alışverişleri için Yurtiçi Kargo ile gönderimi sağlanmaktadır.


Nasıl Üretiyoruz?


Mevsimi dışında üretim ve satış yapmamaya çalışıyoruz. Doğal ve tazeliği büyükşehirlerde yaşayan kişilerinde tatması için işimizi özenle yapıyoruz. Topraktan sizlere sağlık sunuyoruz. Üretim aşamasında tüm kurallara bağlı kalıyoruz. Çünkü sağlıklı bireylerin mutluluğunu görmek bize ışık tutmaktadır. Birçok kaliteli marka ile çalışarak adımızı bir kez daha duyuruyoruz. Sizlerden gelen her türlü yeni fikre ve talebe de her zaman açığız.